Allianz - kvalitní pojištění

 

 Povinné ručení - výhody

 

Co Vám nabídnu já?

  • provedu pojistné poradenství s využitím Analýzy potřeb klienta (vyždímáme možnosti, které nám stát a pojistné podmínky umožňují)

Mnozí lidé vědí příliš málo o správných způsobech a cestách, jak uspokojit svá přání a cíle. V mnoha domácnostech se stále ještě málo myslí na dnešní zajištění a na zaopatření o budoucnost. Z neznalosti mohou být uzavírána nevhodná pojištění, lidí nejsou dostatečně zabezpečeni před důsledky nepředvídatelných událostí, nemají pak dostatek prostředků na zajištění svých potřeb.

  • zajistím trvalý servis (jednou ročně se s Vámi zkontaktuji a probereme výhodnost Vašich smluv a upravíme je podle Vašich potřeb) 

 

 

Pojišťovací společnost Allianz - jednička ve světě - nejlepší rating

Více jak 100 let tradice 

Pojišťovna Allianz Versicherung-AG byla založena v roce 1890 v Berlíně. Zpočátku nabízela klasické a žádané produkty životního a požárního pojištění. Allianz byla jednou z pojišťoven, které v roce 1906 likvidovaly škody spojené se zemětřesením v San Franciscu, i do té doby největší námořní katastrofu - potopení Titanicu v roce 1912. Již po několika letech působení se dokázala zařadit mezi nejvýznamnější pojišťovny na světě. Prostřednictvím svých vlastních společností, poboček point ventures a reprezentací má v současné době Allianz přes 60 miliónů zákazníků ve více než 70 zemích světa. V roce 2006 změnila Allianz AG právní formu z akciové společnosti na evropskou společnost - Allianz SE. Dnes se zaměřuje zejména na tyto činnosti:

  • neživotní pojištění
  • životní pojištění
  • bankovnictví
  • správu aktiv

Allianz SE poskytuje vysoce kvalitní služby mezinárodního standardu, což potvrzuje "AA" rating firmy Standard & Poor´s. Rating odráží dlouhodobou důvěryhodnost a finanční stabilitu společnosti.