Sisel lízátka na zhubnutí - převrat ve vědě hubnutí.

Chcete zhubnout?         

Poslední výstřelek módy v Holywoodu, s úžasným průlomem ve vědě hubnutí!

Poslední Hollywoodské šílenství v hubnutí začalo příběhem Leslie Stahl ze stanice CBS pořadu "na 60 minut", o mužích jihoafrické buše, kteří sají rostlinu zvanou Hoodia, pomocí které potlačují hlad. Leslie cestovala do Jižní Afriky, aby ji prozkoumala. Po té, co sála kaktus, neměla chuť k jídlu a pití na celý den.

"Musím říci, že to funguje" řekla.
Leslie Stahl - publicistka, spisovatelka, reportérka a komentátorka CBS News
https://en.wikipedia.org/wiki/Lesley_Stahl


Vychutnejte si s radostí naše lízátka bez cukru, budete chránit své zdraví a dokonce s nimi hubnout! Ochucená xylitolem a dalšími složkami plnými energie, podpoří tato lízátka, jako výživový doplněk, vaše úsilí žít zdravěji. Vhodné pro diabetiky, lidi držící uhlohydrátovou dietu a také pro ty, kteří chtějí omezit další příjem cukru ve stravě!

Jak k tomu došlo?

Každý rok, lidé utratí více než 40 miliard dolarů za produkty, které jim pomáhají zhubnout.  Žádný z nich se nezdá být velmi dobře účinný.
Nyní přichází kaktus Hoodia. To jste nikdy neslyšeli, že? Zanedloho to bude "vypnutí" funkce jazyka, protože Hoodia je přírodní látka, která doslova bere chuť k jídlu.
Je to velmi odlišné od stravy a stimulantů, jako Ephedra Phenfen, které jsou nyní zakázány, protože mají nebezpečné vedlejší účinky. Hoodia nemá žádný stimulační účinek. Vědci říkají, že poblázní mozek tím, že si myslíte, že jste najezený, a to i v případě, že jste jedli jen velmi málo. Korespondentka Lesley Stahl zprávy CBS.
Hoodia je podobná rostlina jako hořký kaktus. V pořadu 60 minut mi bylo řečeno, že pokud bych jej chtěla zkusit, musela bych jít do Afriky. Proč? Vzhledem k tomu, že je jediné místo na světě, kde Hoodia roste divoce v Kalahari v Jižní Africe.
Nigel Crawhall, lingvista a tlumočník, najal zkušeného stopaře jménem Toppies Kruiper, místní domorodý Bushman, který nás k němu dovede. Divoký křovák z filmu "The Gods Must Be Crazy."
Kruiper vedl posádku pořadu " 60 minut " do pouště. Stahl se ho zeptala, jestli jedl kaktus Hoodia.  "Rád jej jím, když přijdou nové  deště," říká Kruiper, přes tlumočníka. "Pak jsou opravdu vynikající."
Když jsme je našli, Kruiper odříznul stonek, který vypadal jako malá špičatá okurka a odstranil ostré trny. V zájmu vědy, jej Stahl snědla. Popsala chuť jako "malá okurka, ale není to špatné."
Tak jak to funguje?  Stahl říká, že nemá vedlejší účinek- zvláštní chuť v ústech, není nepříjemný v žaludku, a nezatěžuje srdce. She also wasn't hungry all day, even when she would normally have a pang around mealtime. Také neměla hlad po celý den, i když by za normálních okolností měla bolesti z hladu. Neměla také chuť k jídlu a pití po celý den.  "Řekla bych, že to funguje," říká Stahl.
I když Západ právě objevuje Hoodiu, křováci Kalahari ji používají velmi dlouhou dobu. Žijí v jižní Africe více než 100.000 let.
Některé z křováků, stejně jako Anna Swartz, stále žijí ve starých tradičních chatách a vaří z tzv. Bush potravin získaných z pouště staromódním způsobem.
První vědecká zkoumání této rostliny byla provedena v národní laboratoři v Jihoafrické republice. Vzhledem k tomu, že křováci byli známí požíváním Hodie což bylo zahrnuto do studie domorodých jídel.
To, co zjistili, bylo, že když se krmila Hodií tlustá zvířata, zvířata ubývala na váze," říká Dr. Richard Dixey, který stojí v čele anglické farmaceutická společnost s názvem Phytopharm, která se snaží vyvinout hubnoucí produkty založené na Hoodii.
Byl Hoodia potenciál aplikace jak potlačuje chuť k jídlu hned jasný?
Ve skutečnosti byl původní výzkum prováděn už v polovině roku 1960," říká Dixey.

Zdroj a video z reportáže:

https://www.cbsnews.com/stories/2004/11/18/60minutes/main656458.shtml

 


Poslední výstřelek módy v Holywoodu

Průlom ve vědě hubnutí!