Kůra proti rakovině a leukémii

Důležité čaje k protirakovinové kůře:

Čaj šalvějový:

1 až 2 čajové lžičky krájené sušené šalvěje dáme do půl litru vroucí vody a necháme 3 min. vařit. Pak odstavíme a přidáme ještě po špetce (do 3 prstů) třezalku, mátu peprnou a meduňku. Necháme 10 min. vyluhovat a pak scedíme přes sítko (ne kovové). Čaj je připraven k pití.

Má-li být čaj připraven ke kloktání, necháme necháme šalvěj jen 10 min. v horké vodě luhovat a nevaříme. V šalvěji je mnoho eterického oleje, což je dobré ke kloktání, ale pro pití nesmí tento olej obsahovat, proto jej 3 min. vaříme (v odkryté nádobě), aby se nežádoucí olej odstranil (vyprchal) a aby dalším vařením uvolnil další ferment, který je důležitý pro všechny žlázy, míchu, plotýnky. Poněvadž takto připravený čaj je lidskému organismu velmi prospěšný, měl by každý po celý život tento čaj pít denně a potom bude málokdy nemocen.

převzato z překladu německé prokury: Rady k předcházení a léčení mnohých nemocí - rakovina

(osobní dovětek: používám čaj např. proti bolení zubů - do hrníčku půl na půl 1 čajová lžička šalvěje a heřmánku - 15 min vyluhovat, scedit, pak kloktat několik min. co půl hodiny až bolest ustoupí - opravdu funguje a řeší problém zánětlivého místa, né jako prášky které utišující jen bolest a pak vám můžou sekat okostnici)

 

Čaj ledvinový:

Má se pít jen 3 týdny. Připravíme bylinnou směs, která vystačí na 3 týdny:

15 gr přesličky

10 gr kopřiv (sbírané na jaře jsou nejlepší)

6 gr truskavce

6 gr třezalky

Z této promíchané směsi dáme špetku do 1 šálku horké vody a necháme 10 min. vyluhovat. Potom scedíme a na vyluhovaný zbytek bylin nalejeme 2 šálky horké vody a 10 min. povaříme, potom scedíme a smísíme s obsahem prvého vyluhovaného čaje, který nebyl vařen. Obdržíme tak množství čaje, který potřebujeme pro 2 dny pití: ráno na lačno půl šálku, před obědem půl šálku před spaním půl šálku, studené, po doušcích. Komplikovaná příprava tohoto čaje je z toho důvodu, že v použitých bylinách je několik substancí, které by se vařením znehodnotily. Konečně ještě jedna látka, kyselina křemičitá, která je v přesličce, se uvolní z vyluhovaného zbytku bylin. Během třítýdenní doby pití tohoto čaje se nesmí jíst žádné hovězí ani vepřové maso a jejich vývary.

 

Čaj z kakostu  (Čapí  nůsek),   geranium robertianum - kakost smrdutý 1   špetku sušené  drogy kakostu smrdutého   dáme do 1 šálku horké vody a 10 min. necháme luhovat. Denně 1  šálek  tohoto čaje studeného pít po doušcích!

Důležité upozornění a vysvětlení k čajům.

Šalvějový čaj považuje autor za jeden z nejdůležitějších čajů, který se má pít denně po celý život.  Ne nadarmo napsal jeden římský vědec "Proč umírat, když je šalvěj  na  zahradě?"

Ledvinový čaj  by se měl pít  při každé nemoci 3  týdny,  hlavně  při zánětech a před  operací.  Preventivně  se může tato třítýdenní led­vinová kůra opakovat 3 4x v roce, avšak  s přerušením nejméně 14ti denním. čaj  z kakostu smrdutého je  bezpodmínečně nutno pít  při  všech formách rakovinného onemocnění,  obzvláště  byl-li pacient  již  ozařován. Kakost smr. obsahuje údajně  trochu radia.

Je  rakovina vyléčitelná?

Rakovina u lidí vzniká z určité náklonnosti k  této chorobě. A za spolupůsobení  mnohých rakovinotvorných,  škodlivých látek a nezdravého prostředí.  Dlouhodobé  působení,   třeba i  ve  velmi malých množstvích škodlivin, může dojít k poškození  zdraví,  aniž je to zpozorováno a proto  neléčeno. Častou příčinou jsou i  nevhodné konzervační látky v potravinách,  nebo přepalování tuků a potravin. Rakovinná zduřenina,  nádor,  vzniká také  dlouhotrvajícím neobyčejným tlakem na různá místa  v tělě.  Zpočátku roste pomalu a trvá to i 10  i více let, než začne bujet rychle. když je to tak daleko, je čas na totální rakovinovou kůru. Je lépe takový novotvar nebo zauzlinu nachat v klidu, než operovat. Čato jsem přemýšlel, zda je jiné ošetření a jak má vypadat. Přišel jsem na myšlenku, že by mohlo být pomoženo zeleninovými šťávami. Sestavil  jsem směs ze šťáv ze zeleniny. Při tom jsem vycházel z poznatků; šťáva z červené řepy je určitě proti rakovinovému onemocnění, ale ze samotné šťávy z červené řepy člověk nemůže žít. Přidal jsem proto šťávu z mrkve, pro její obsah karoténu, celerový kořen, obsahuje fosfor, bez fosforu nemůže člověk také žít, jakož i černou ředkev a šťávu z brambor, pro požadavek jater. Touto šťávovou kůrou jsem od roku 1950 mnoha stům již neoperovatelným a lékařem bez naděje odevzdaným nemocným rakovinou různých forem a nemocných leukemií tímto způsobem pomohl k vyléčení. Je nezodpovědnost dávat pacientům kromě šťáv ještě něco k jídlu. 

Mám s tím již tisíceré zkušenosti a lékaře, kteří o tom pochybovali, jsem přesvědčil. V roce 1962 jsem byl u jedné paní, která měla neoperovatelnou rakovinu žaludku. Tato paní jeden a půl měsíce skoro nic nejedla, nepila a skoro denně zvracela. Já jsem tehdy říkal, že tato paní žije přímo z rakovinového nádoru. Tato paní žije dodnes a je jí 87 let. Dával jsem jí při její nemoci ráno a večer po 3 kapkách z mochny nátržníku (potentila tarmantila) výtažek na jazyk, poněvadž čaj z mochny nemohla ani polykat. Kapky z mochny jsem jí dával proto, aby se jí otevřená rakovina uzavřela, což se mi povedlo. Po třech dnech již nezvracela a mohla trávit a pozřít 2 polévkové lžíce šťávy a potom stále více. Desátého dne ji její lékař řekl: „Kupodivu zde nastalo podstatné zlepšení“. Zeptal se paní, zda může něco pojídat. Odpověděla že šťávy, jen šťávy. On dále: „A to pomáhá? Nemusíte již zvracet?“ Spotřebovala během celé kůry jen málo zeleninové šťávy. Nyní je docela jasné, proč nemocní rakovinou, kteří mají velký nádor, předně spotřebují minimum šťávy a mimo toho nepotřebují nic jíst, tedy žádnou bílkovinu. Oproti tomu ti, kteří mají malý nádor v počátečním stavu, těžko vycházejí s tím, aby jim k obživě stačila jen zeleninová šťáva. V takovém případě bylo dovoleno podávat denně 1 šálek  čisté cibulové polévky, poněvadž je v ní jen málo bílkovin. Totéž se projevuje při operovaných na rakovinu, u kterých byl zčásti nebo úplně nádor odoperován a není tedy žádná náhrada bílkoviny v pozůstatku nádoru. Úspěch kůry zeleninovou šťávou posuzuji z toho, že vývoj a růst karcinogenních útvarů a jejich bujení je vyživováno a podporováno bílkovinami, vidím v léčení zeleninovými šťávami následující přednost.

Léčivou kůrou zeleninovými šťávami se přísun bílkovin zvenčí zastaví. Poněvadž organismus bez této látky nemůže žít, sžírá tedy po bílkovinách hladová krev v těle na všech místech přebytečné bujení, struskovitost a nádory. Toto je pravá operace bez nože, kterou sama krev v těle provádí, jemně dávkuje a řídí. V rostlinných šťávách je také bohatství minerálních látek. Je prokázáno, že během rakovinového bujení je výměna minerálních látek v buňkách narušena. Rostlinné šťávy, bohaté na minerální látky, mohou tuto poruchu příznivě ovlivnit a vyrovnat. Během této kůry se zeleninovými šťávami je přirozeně nanejvýš nutné, aby stolice a močení dobře probíhaly, aby odbourané zplodiny v těle dlouho nezůstávaly a nezpůsobovaly otravu. Činnost vylučovacích orgánů je podporována kombinací čajů:

·        kakost smrdutý - povzbudí ledviny, pomáhá vyloučit z těla jedy.

·        koprník štětinolistý - čistí krev, botany.cz/cs/meum-athamanticum/

·        šalvěj - zabraňuje, čistí a léčí záněty,

·        květ měsíčku - odstraňuje z krve viromykózu, poruchu buněčného dýchání v krvi.

Je tedy třeba posuzovat kůru se šťávami v tomto trojím mechanismu věcí. Musím ještě připomenout, že mnozí podstoupili kůru se šťávami jako prevenci nebo jako odtučňovací prostředek a cítili se dobře a byli plně práce schopni. To je důkaz, že to i bez přísunu bílkovin během takové kůry lze.

 

Totální protirakovinová kůra.

Po dobu trvání kůry nesmí pacient přijímat žádnou jinou potravu mimo předepsaných čajů a zeleninové šťávy. Směs zeleninové šťávy může pacient pít při pocitu hladu, avšak ne více jak půl litru za den, čím méně, tím lépe. Zeleninu používáme pokud možno vlastně vypěstovanou.

 

Směs na zeleninovou šťávu:

30dkg červené řepy + 10 dkg karotky + 10 dkg celeru + 3 dkg černé ředkve + 1 brambor velikosti slepičino vejce.

Očištěné, oloupané rozstrouhat, vylisovat přes plátěný pytlík, vylisovanou šťávu nechat ustát, znovu přefiltrovat přes plátno, neboť usazenina ze zeleniny není vhodná a byly by zbytečnou výživou pro rakovinu. (V dnešní době bych použil asi odšťavovač a na přefiltrování papírové kávové filtry).

Rakovina totiž žije jen z pevných částic potravy, kterou člověk přijímá, zvláště rostlinné a živočišné bílkoviny.

hned jak bude čas, budu pokračovat...