Olej jako lék

 

Od dávných dob lidé  používali a stále používají různé účinné způsoby léčení těžkých chorob, Využívají přitom léčivé vlastnosti bylin a nálevů.

Sám jsem si ověřil jednoduchý způsob léčení. Zásada je jednoduchá. Spočívá v sání a přemílání  /cucání/ oleje, který se drží v ústech. Zbytek si zprostředkuje sám organismus. Tímto jednoduchým způso-bem léčíme buňky, tkáně a všechny orgány lidského organismu. Organismus se sám zbavuje mrtvého i živého balastu. Mrtvý balast jsou různé minerální soli, hlen a zbytečné produkty v organismu. Pod pojmem živého balastu mám na mysli mikroflóru, která postupně ochromuje a ničí lidský organismus, narušuje jeho rovnováhu a nakonec zkracuje život. Člověk žije prakticky o polovinu kratší dobu, než by  měl.

Uvedený způsob léčení je nutno provádět tak dlouho, pokud se v organismu neobjeví síla, svěžest a klidný sen. Po probuzení se člověk nemá cítit malátný, má být odpočinutý, nemá mít pod očima váčky. Má mít dobrou chuť k jídlu a dobrou paměť.

Při léčbě tímto způsobem na počátku choroba může zhoršit, hlavně u lidí, kteří trpí více chorobami. Proto se může zdát, že se zdravotní stav zhoršil, hlavně v období, kdy se chorobná ložiska již  začínají rozptylovat. Může to být i tím, že se v organismu usídlila choroba, kterou člověk ještě necítil a pokládal se za zdravého. V procesu léčení se začíná cítit hůř, a to poukazuje na to, že se začalo rozptylovat zánětlivé ohnisko, které by v budoucnu mohlo způsobit chorobu nebo i smrt organismu.

Když se  člověku zdánlivě přitíží, není třeba přerušovat léčení. Tento  způsob léčení lze použít i u lidí dlouhodobě nemocných, kteří mají zvýšené teploty. Aplikoval jsem léčení i když se mi zhoršily bolesti nervových kořenů, ale třetí den jsem vstal z postele úplně zdravý. Je-li nutno, je možno i v léčení udělat přestávky, ale léčení se uskutečňuje jen při procesu sání a přemílání oleje. Na otázku, kolikrát denně, si odpoví pacient podle toho, jak se cítí, podle zdravotního stavu.

Tímto způsobem je možno vyléčit množství chorob bez užívání jiných léků. Používáme i preventivně. Při akutních chorobách se zdraví vrací rychle, i za dva dny, ale choroby zastaralé a chronické vyžadují delší čas léčení, až 1 rok.

Tento způsob léčení se používá při:

bolestech zubů, bolestech hlavy, trombóze, zánětu žil, při chronických chorobách krve, ochrnutí. ekzémech, nervových chorobách, padoucnici, otocích, novotvarech, chorobách žaludku, epidemické spavé chorobě, atd.

Sám jsem se takto Vyléčil z chronické choroby krve, kterou jsem od zánětů trpěl 15 let.

Uvedený způsob léčení léčí  celý organismus současně. Používáme i preventivně.  Léčí se ním případy raného stadia zhoubných novotvarů a infarkty.

 

Způsob léčení:

Rostlinný olej, nejlépe slunečnicový nebo olivový, ne víc než 1 lžíci, vlijeme do dutiny ústní (do přední části), vykonáváme sací (cucavé pohyby), jako při cucání bonbónů, dbáme na to, abychom olej v žádném případě nespolkli!!! Proces sání je třeba vykonávat zlehka a bez námahy 15-20 minut. Olej v první chvíli zhoustne, potom zřídne jako voda a tehdy ho musíme vyplivnout. Vyplivnutá tekutina má být bílá jako mléko, je-li žlutá znamená to že sání bylo krátké. Po vyplivnutí je třeba dutinu ústní dobře vypláchnout vodou, která se také vyplivne do záchod. mísy a spláchne.

Proceduru je nejlépe provádět ráno ještě před snídaní, lze opakovat před spaním, ale i vícekrát denně. Urychlíme proces léčení a organismu to neškodí. Ve vyplivnuté tekutině se nachází množství chorobných bakterií i zhoubných novotvarů. Kdybychom kapku tekutiny prohlédli pod mikroskopem 600x zvětšenou, viděli bychom „tancující kořínky“ což jsou mikroby v prvním stadiu vývoje.

Zvláště zdůrazňuji, že v době sání a přemílání se v lidském organismu zvětšuje výměna tekutin, jako výsledek změny jejich dosavadního složení, zlepšuje se látková výměna, získává se zdraví.